В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
albinasol13
albinasol13
25.11.2020 05:31 •  История

15 лютого 1989 року залежності Радянська військова інтерференція в Афганістані. через неї прийшли 160 тисяч українців 12000 неї стали поранення і контузії 3361 - загинули. голова Українського інституту національної пам'яті в. В' яткович заявив з цього приводу:" пам'ятаємо, але не пишаємося це був один із злочинів комуністичного режиму і забрав життя тисячі українців на чужій землі на чужі ідеї та інтереси. кожний, хто достойно пройшов через пекло авганістану, заслуговує на нашу шану. але згадування про радянську агресію проти іншої країни, особливо в час коли жертвою агресії стала Україна, - не привід для радощів чи гучних святкувань"
Чи згодні ви зі словами в. В'чтковича? що думайте про участь українців у бойових діях на території інших держав у т.ч. в Афганістані? ​

Ответ:
mskobetsnata
mskobetsnata
14.10.2020 21:08

Ну звичайно-що згодні.

Объяснение: бо це був один із злочинів комуністичного режиму і забрав життя тисячі українців на чужій землі на чужі ідеї та інтереси. кожний, хто достойно пройшов через пекло авганістану, заслуговує на нашу шану.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?