В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Anonumus671
Anonumus671
29.05.2020 00:40 •  История

Чому Голодомор 1932-1933 рр.важається геноцидом.Які ще злочини здійснила радянська влада у 1920-1930-х р. ?

Ответ:
alinavolk93ozs1oc
alinavolk93ozs1oc
14.10.2020 12:46

А какой класс???

0,0(0 оценок)
Ответ:
жанар42
жанар42
14.10.2020 12:46

а я відповім на твоє питання, не так як ти на моє, спамом.

Объяснение:

Голодомор 32-33х років минулого століття. Тодішня краснокомуністична влада вирішила винищити ентос людей голодом, як це сталося.

У колгоспів був введений певний план збору зернових на рік, і от трапилася біда, засуха і урожай зернових був дуже невдалим. Але радянська влада не розгубилася, і почала вивозити з України, тодішньої УРСР все зерно(враховуючи зерно відкладене на посіви на наступний рік, і особисті зернові збереження людей) . По селам ходили комісари які "розкуркулювали" народ. В кого знаходили трохи зерна, відразу розстріл, а зерно конфіскувалося, бували навіть випадки, коли людей стріляли навіть за те, що вони шукали по полям після жнив колоски. От тому це і є самий що не є геноцид українського народу

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?