В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
tridem1
tridem1
03.05.2022 03:09 •  История

Якими методами англійці здійснювали колоніальну експлуатації індійського народу в першій половині 19 століття?​

Ответ:

ответ: щоб захопити родючі землі багаті торгові і ремісничі міста Підкорити працелюбний індійський народ англійців використовували різні засоби: військову силу дипломатичні маневри хитрощі підкупи знаті паралельно із формуванням території ішла вироблення і вдосконалення колоніальної системи експлуатації природних і людських ресурсів Індії і що на першому етапі захоплення індійський території у 18 столітті англійські купці вивозили звідти золото коштовне каміння прянощі і перетворили їх на капітальне будівництво фабрик і заводів у самій Англії то наступні десятиріччя дедалі більше інтерес становили природні ресурси Індії ,англійці стимулювали їх тим що давали їм змогу вставати оптовикам при закупівлі сировини і експлуатації до Британії

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?