В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
star0602
star0602
03.02.2021 01:27 •  История

Порівняйте окупаційну політику нацистської Німеччини і мілітаристської Японії
за такими критеріями: 1) окуповані країни; 2) мета окупаційної політики; 3) основні
заходи окупаційної політики. Відповідь подайте у вигляді таблиці.

Ответ:
Children703
Children703
14.10.2020 03:25

Це не йде у порівняння, але я попробую 1) У німеччини була під окупіцією уся Європа... Норвегія, Австрія, чехія і маріонетка словаччина, Схід Польщі, Франція з маріонетковим урядо Вішистів, Данія, УССР, БССР, прибалтика. А у Японії Нова гвінея Західне побережжя китаю, та Тихоокеанські остроив, а також маріонетки Маньжоу го, и мензян. 2) Винещення усіх народів які знаходяться під окупацією та заселення цих територій Арійською нацією, а також мета помститись за 1 світову війну!. А у Японію розширити свою Імперію і заполучити ресурси і людей китаю а також тропічні ліси індонезіі, це зумовлено тим, що у Самій Японіїї (на острові) ресурсів дуже-дуже мало. 3) Німеччина- план "Ост" тобто спів-праця з населенням а також залучення його до робіт на полі, для того щоб отримати продовольство для "Рейху", створення з місцевого населення Дивізій СС а також вивезення молоді як рабів до німеччини на тяжку працю на фабриках, а також винищення Євреїв під 0. 3) У Японії все легше просто праця на Японії і участь у бойових діях.

Я дуже старався, думаю ти оціниш мою працю гідно! Дякую)

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?