В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
kozltanya2013
kozltanya2013
26.05.2020 06:24 •  История

Будівлю Одеського залізничного вокзалу, рівно як і всі інші зруйновані під час війни будівлі вокзалів і станцій, будували німецькі, румунські, угорські полоненні (документ 25.16 та 30.3). Подумайте, чому саме ці об’єкти відбудовувались ними?

Ответ:
kotovaann2016
kotovaann2016
13.10.2020 19:28

З розвитком промислових підприємств, зростанням товарообігу порту швидко росла чисельність населення Одеси. Так, в 1945 році в місті проживало 285 тисяч чоловік, 1959 року — 664 тисячі, а 1989 року — 1 млн. 97 тис. Зростання населення спричинило потужне житлове будівництво, особливо в 60-70-их роках. В Одеси з’явилися міста-супутники — Iллічівськ і Южне, із добре розвиненою інфраструктурою.

Одеська дослідниця Марія Бабенкова пише:

Звільнення Одеси 10 квітня 1944 р. спонукало до необхідності відновлення міста. Процес цей затягнувся до середини 1950-х років і мав кілька етапів. На першому, в 1944-1946 рр., ставилося головне завдання — відновити одеський морський торгівельний порт. Частково це завдання було вирішено вже в травні 1944 р., а остаточно багато пізніше. Одночасно з цим почалося приватне житлове будівництво в місті, яке, в принципі, триває досі. На другому, 1946 — початок 1950-х рр., — головним завданням стало відновлення промислового потенціалу Одеси.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: История
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?