В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
генж
генж
09.11.2021 11:51 •  География

Різке зменшення віком від 8 до 16 років зумовлено тим, що це час коли діти більше залишаються самі на одинці із дорогою до школи( бо вже начебто дорослі), формуються самостійні дітячі колективи, коли самі йдуть до магазину купують напої різні, чипси, сухарі, пиво, тютюн (деякі), пробують те, що пропонуюють однолітки скоштувати. і т.д. більше залишаються без нагляду батьків та дорослих .Є різні соціальні мережі в інтернеті, діти без контролю користуються купленими смартфонами вибирають різні ігри заборонені на кшалт "Синій Кіт" і т.д. буває коли в родині встановлюються такі норми спілкування, коли проблеми підлітків не цікавлять батьків6батьки або зайняті на роботі, або розлучені, або вважають що дитині все можно і нічого не забороняють, вважають що зайве спілкування з дитиною і дають їй крім порад гроші, відїзжають надовго на заробітки і не контролюють та й не цікавляться чим у вільний час займається дитина.Це дає можливість мати багато вільного часу, який витрачається не на навчання...а далі, або сво або занурюємося у р Інтернету та читаємо : ЧОМУ ???

Ответ:
lol234583
lol234583
27.04.2020 04:40

нет

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: География
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?