В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

iqtisodga oid terminlar qoshib Kompyuter menga nega kerak:Faqat o'yin uchunmi? - degan mavzuda 10-12 ta gapdan iborat matn tuzing

Ответ:
Mashshka
Mashshka
30.03.2021 07:58

ko'pchilik kopyuter yomon yo'lga boshlaydi deyishadi. ularning gaplari ha biroz to'g'ri ammo uning yomon yo'lga yoki yaxshi yo'lga boshlashi o'zimiz ning qo'limizdadir. kompyuterlardan biror til o'rganilsa,yoki kerakli narsalarda foydalanilsa nur ustiga a'lo nur bo'lar edi. ammo ba'zilar kompyuterda turli xil o'yinlar o'ynashadi. masalan hozirda hamma pabji o'ynaydi,ertayu kech ko'zini kopyuterdan uzmaydi. bu albatta yomon ,axir olimlar kopyuterlarni kerksiz o'yinlar o'ynashimiz uchun yaratmaganku. o'zingiz ham bir o'ylab ko'ring turli xil o'yinlar kelajagimiz uchun nima qilib beryapti.shunday ekan kompyuterda to'g'ri yolda foydalaning.bo'lmasa koz nuringiz ketishi yoki kelajagingiz barbod bo'lishi hech gap emas.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Другие предметы
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?