В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
helpmepleasehelp1
helpmepleasehelp1
28.11.2020 02:22 •  Биология

Вивчивши анотомію людини мені потрібно написати що є головним для мене.. для чого потрібні мені знання? висновок.

Ответ:
Зимаа1
Зимаа1
20.07.2020 12:22
Анатомія людини - одна з біологічних наук про будову людського тіла. Анатомія і фізіологія є основою для таких наук як медицина, валеологія, гігієна. Вивчаючи анатомію, я дізнався багато такого, про що раніше не здогадувався. Мені відкрився світ органів та їх систем, світ тканин і клітин. Пізнаючи цю науку крок за кроком, я зрозумів, що анатомічні знання конче необхідні у повсякденному житті, наприклад, щоб зрозуміти як правильно підібрати собі одяг, чи не нашкодити своїй поставі. Також мені легше стало малювати людей, оскільки мені відома не лише зовнішня, а і внутрішня будова людини.
Анатомія людини - цікава наука, яка допомагає осягнути всю складність будови людського організму, створеного Богом.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?