В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык

Наприкінці ХІХ століття на території України в середньому до 15 років доживала лише третина дітей. Із чим це пов'язано? ( це питання с біології 11 класу про віруси так бактерії)

Ответ:
ubdjf
ubdjf
20.01.2023 15:46

Відповідь: смертність серед дітей наприкінці ХІХ століття в основному була спричинена інфекційними захворюваннями

Пояснення: Наприкінці ХІХ століття Україна була охоплена низкою інфекційних захворювань, спричинених вірусами та бактеріями. Такі хвороби, як віспа, висипний тиф, холера та інші, були основною причиною смертності серед дітей та дорослих. У той час відсутність елементарних санітарно-гігієнічних практик, а також погані умови життя сприяли поширенню цих хвороб. Вакцинація та медичне лікування не були широко доступними, а медичні знання про ці хвороби були обмеженими.

Ці фактори в сукупності призвели до високого рівня смертності серед дітей і дорослих, причому в середньому лише третина дітей доживала до 15 років. Інші фактори, такі як погане харчування, обмежений доступ до чистої води та освіти, також вплинули на ці тривожні цифри.

Варто зазначити, що з розвитком медицини, вакцин та громадського здоров'я у ХХ столітті рівень смертності від інфекційних захворювань в Україні, як і в більшості країн світу, значно знизився.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?