В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
joi7
joi7
25.02.2021 18:29 •  Биология

1. Чому у людини виникає "морська хвороба"? 2. Чоловіка попросили скуштувати сік і визначити, наскільки він гіркий. Чоловік торкнувся до соку лише
Кінчиком язика. Які відчуття в нього виникли із чим це пов'язано?
3. При нормальному диханні ми відчуваємо запах. Але якщо затримати дихання, то запаху ми не відчуємо, хоч джерело запаху буде знаходитись під самим носом. Чому?
4. При загартуванні знижується відчуття холоду. Чим це можна пояснити?​

Ответ:
serikon1
serikon1
01.05.2021 14:30

1. Це через те що людина довгий проміжок часу находиться в морі і їй не хватає вітамінів більшість моряків беруть з собою в море цибулю.

2. На язику є смакові рецептори які відповідають за кожен смак (гірке, солоне, солодке, кисле)

3. У носі є цпеціальні волосинки які сприймають запах на передають його до мозку якщо ми не будемо дихати то вони не будуть передавати сигнали до мозку

4. Організм поступово пристосовується до холоду та стає менш вразливим до холоду.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?