В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
asino20145
asino20145
09.10.2022 01:58 •  Биология

Чи відрізняється тривалість періодів життя у чоловіків і жінок? Як
це можна пояснити з точки зору еволюції людини?

Ответ:
сулейбанова
сулейбанова
24.08.2020 18:58

Так, відрізняється. Вже немало років чоловіки помирають раніше,ніж жінки. На мою думку,це можна пояснити тим,що в чоловіків набагато важча робота. Жінки завжди свої болісні почуття, тобою плач, біль виражають одразу,коли захочеться,а чоловіки все тримають в собі,це теж дуже впливає на здоров'я людини. А також у жінок кожного місяця змінюється кров за до менструації,в чоловіків наскільки ми знаємо цього не відбувається.

З точки зору еволюції:

На клітинному рівні на старіння впливають багато потенційних механізмів, зокрема хромосоми. Як знаємо,ми маємо парні хромосоми. У жінок- дві Х-хромосоми, а у чоловіків-Х і У-хромосоми. Ця різниця справді впливає на старіння.

Тобто, у жінок ці дві хромосоми, означає,що вони мають по дві копії кожного гена. Я можу це назвати як запасні варіанти. А у чоловіків немає такого резервного копіювання. Згодом,коли чоловік старіє,клітини починають також старіти і функціювати неправильно,що підвищує ризик захворювання. Як правило,чим більше в організмі захворювань,тим більше проблем зі здоров'ям людини

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Биология
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?