В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Amigo222288
Amigo222288
03.01.2023 05:44 •  Беларуская мова

Написаць невяликае Сачыненне "Што я раблю кожны дзень, кабы быць здаровым"

Ответ:
влад2305
влад2305
22.02.2021 17:10

Объяснение:

Я вважаю, що здоров'я людини залежить від життя. Для того щоб не хворіти, потрібно дотримуватися кількох простих правил: займатися спортом, правильно харчуватися, повноцінно відпочивати і частіше бувати на свіжому повітрі. Мені 15 років, і з них 3 останні роки я роблю вранці зарядку. Це надає мені бадьорості і сил на весь день. Взимку я додаю обливання холодною водою.

Вважаю загартовування найголовнішим збереження здоров'я. Мої улюблені зимові види спорту це біг на лижах і катання на ковзанах. Влітку я віддаю перевагу бігати в парку і грати у великий теніс. Цілий рік я відвідую басейн два рази на тиждень. Плавання зміцнює дихальну систему. Також я намагаюся дотримуватися режиму. Я лягаю і встаю в один і той же час кожен день. Особливу увагу я приділяю харчуванню. Я не їм жирну і висококалорійну їжу, і не п'ю сильно газованих напоїв.

У моєму віці деякі однолітки вже курять і вживають алкогольні напої, але я вважаю, що це є руйнівним для організму і якщо не зараз, то в майбутньому обов'язково позначиться на здоров'ї. Мені здається, що кожна людина повинна починати дбати про своє здоров'я в молодості, так як уберегти здоров'я простіше, ніж повернути його.

0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Беларуская мова
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?