В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
dzavad1
dzavad1
14.04.2022 04:58 •  Английский язык

Нужно сочинение на языке "как я провёл лето"

Ответ:
zero407
zero407
08.09.2020 01:46
This summer I had a great time. I was in Moscow and in the country. I went roller-skating with their favourite team. our roller team called "362day". we help newcomers and teach them new things. we have training in the port River station and on the concrete apron which at VDNH (Space pavilion). we have boys and girls. we are all friendly and ready to help if something happened. now tell a little about each. Sergei - he is very friendly, willing to help and constantly worried about everyone, by profession he is a photographer. Sasha - he is a good and kind person, interesting, knows a lot of funny anegdote, by profession(I do not remember)he is in the office working. Serge one - friendly. Nadia is very kind, takes the picture permanently, by profession she is a vet. Vanya - he is very kind, friendly, always worried about everyone and if you fall then help you up, by profession he is a doctor radiologist. we also have:Leh, Andrew, another Andrew, Roma, Alena, Dima, Kolya, Nika, Aziz, Pauline, Cyril, Mariana and many others. we have those who ride constantly and rarely. those who postant rolls we have friends and we are like a family, all relatives. they taught me Sola slide and power slide. slalom, I can't. jumps out and steps too.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Английский язык
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?