В
Все
Х
Химия
В
Видео-ответы
А
Алгебра
Г
Геометрия
О
ОБЖ
Д
Другие предметы
У
Українська література
Р
Русский язык
Б
Беларуская мова
У
Українська мова
Э
Экономика
Ф
Физика
М
Математика
Ф
Французский язык
Г
География
И
Информатика
М
МХК
О
Окружающий мир
П
Психология
Н
Немецкий язык
О
Обществознание
П
Право
И
История
М
Музыка
Л
Литература
Қ
Қазақ тiлi
Б
Биология
А
Английский язык
Mila672
Mila672
14.10.2020 14:07 •  Английский язык

"навчися писати cобі боляче в пісок і залишайте свої благословення в камені". як ви це розумієте?

Ответ:
Человек2029
Человек2029
25.06.2020 22:27
Історія розповідає , що два друга йшли через пустелю.В якийсь момент подорожі вони посперечалися , і один друг ляснув іншого в обличчя.
Той , хто отримав удар- постраждав , але , нічого не кажучи , написав на піску :СЬОГОДНІ МІЙ КРАЩИЙ ДРУГ вдарив мене в обличчя.
Вони продовжили йти , поки вони не знайшли оазис , де вони вирішили прийняти ванну. Той , хто був ляснув застряг в багнюці і став тонути , але друг його врятував .
Після того як він оговтався від утоплення , він написав на камені :СЬОГОДНІ МІЙ КРАЩИЙ ДРУГ врятував мені життя.
Друг , який вдарив і врятував свого кращого друга запитав його: «Після того як я тобі зробив боляче , ти написав на піску , а тепер ти пишеш на камені , чому?"
Інший друг відповів: "Коли хтось заподіює нам біль , ми повинні записати його в піску , де вітри можуть  стерти його . Але , коли хтось робить щось хороше для нас , ми повинні писати це на камені , де немає вітру й він ніколи не зможе стерти його " ​​.
0,0(0 оценок)
Популярные вопросы: Английский язык
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?